Blog najdete ZDE!!!
Nebudu tento mazat ale ani sem chodit!!!SB → prosím změnte si mě můj blog :
http://angel-spike-buffy.blog.cz/, jméno: Jenn FreeToLove, zaměření: Buffy, Angel, Spike, Grafika, Soutěž bude pokračovat tam...

Životopis C.

21. října 2010 v 16:19 | LenulQaa |  Cordelie Chase
Věk
19 let a postupně stárne
Pohlaví
Žena
Druh
Člověk,Vyšší bytost
Titul
královna střední školy,princezna,vědma
Karma
Kladná
Výskyt
Angel, Buffy the Vampire Slayer
Autor
Joss Whedon
Hraje
Charisma Carpenter
Blízcí
Allen Francis Doyle, Wesley Wyndam - Pryce, Angel, Xander Harris

Popis

Cordelie se narodila v Sunnydale. Chodila na střední školu Sunnydale High's, byla jednou z oblíbených roztleskávaček a patřila k těm vyvoleným, kteří měli bohaté rodiče a vše se jim dařilo. Ráda si utahovala z Buffy a jejích přátel, dokud sama nezačala věřit v nadpřirozeno. Postupem času se ke skupině kolem přemožitelky upírů přidala a pomáhala jim v boji proti silám zla.
Přesto však nikdy neztratila svou aroganci, pocit nadřazenosti a sarkasmus. I přes prvotní zhnusení si prožila milostný vztah s Xanderem Harrisem, který se nakonec rozpadl kvůli tomu, že ji podváděl s Willow. Krátký bezvýznamný románek byl také mezi Cordelií a pozorovatelem Wesleym. Poté, co berňák zjistil, že její rodiče zapomněli platit daně a o všechen majetek je připravil, vydává se Cordelie po maturitě do LA stát se úspěšnou herečkou. Na večírku zde náhodou narazí na upíra Angela, kterého zná ze Sunnydale, a poté, co jí zachrání život, pomůže mu založit detektivní kancelář Angel Investigations pomáhající všem, kdo mají problémy s démony a zlými silami. Sblíží se se svým spolupracovníkem, polovičním démonem Doylem, avšak jejich vztah rozbije Doylova smrt. Těsně předtím jí ale Doyle stihne předat svůj dar vizí lidí v ohrožení života a tak ho může v Angel Investigations úspěšně zastoupit. V seriálu Angel si postava Cordelie Chaseové prošla rapidní a obdivuhodnou změnou. Spolu s vizemi přichází také zodpovědnost, kterou si Cordelie začíná uvědomovat, a odhazuje svou naivitu, sebestřednost a povrchnost. Přestože stále srší ironií a sarkasmem, je také mnohem více empatická a odvážná. Dalo by se říct, že stojí jednou nohou stále ve svém vysněném světě, v němž se jednoho dne stane slavnou herečkou, ale druhou v takovém, kde pomáhá spolu se svým týmem bezmocným uvědomujíc si, že tuto práci za ni nikdo jiný neudělá.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 miro-smajda-daily miro-smajda-daily | Web | 21. října 2010 v 16:21 | Reagovat

:-) super

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.