Blog najdete ZDE!!!
Nebudu tento mazat ale ani sem chodit!!!SB → prosím změnte si mě můj blog :
http://angel-spike-buffy.blog.cz/, jméno: Jenn FreeToLove, zaměření: Buffy, Angel, Spike, Grafika, Soutěž bude pokračovat tam...

Weslex

15. dubna 2010 v 14:45 | Leníísek LenusHQa :))

Wesley Wyndham-Pryce

   Měl být novým pozorovatelem Buffy poté, co byl Giles Radou vyhozen. Nikdy však nezískal kontrolu nad Buffy ani nad Faith. V podstatě to dost pokazil. Faith se přidala na špatnou stranu a Buffy odmítla s Radou nadále spolupracovat. Vždy byl obrovskou "pomocí" při jakýchkoliv problémech (jeho kňučení a ječení by mu mohla nejedna žena závidět), i když úmysly měl vždy ty nejčistčí. Pokoušel se také získat Cordelii, ale jejich náhodný polibek byl chladný a ukázal, že se k sobě nehodí. 


Alexis Denisof Narozen: 25. února 1966 v Salisbury, stát Maryland
Výška: 6'1"
Oči: Modrošedé
Vlasy: Tmavě hnědé  
Jeho otec je potomkem ruských emigrantů, matka se narodila v Philadelphii. Vyrůstal v Seattlu a poté odcestoval do New Hampshire, kde chodil do školy. Po skončení školy procestoval celou Evropu, aby se nakonec usadil v Londýně, kde nastoupil na Akademii hudebních a dramatických umění a připojil se ke Královské Shakespearovské společnosti. Vystupoval na divadle, mimo jiné i společně s Anthonym Stewartem Headem. O několik let později se vrátil do Spojených států. Objevil se v několika televizních projektech, např. Noah´s ark, First Knight a jiné. Poté se již objevil v Buffy jako Wesley. Do této role ho doporučil sám Anthony Stewart Head. Původní předpoklad scénaristů, že ho nechají po dvou epizodách zemřít, se nenaplnil a tak se mohl stát plnohodnotnou postavou v seriálu Angel.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.