Blog najdete ZDE!!!
Nebudu tento mazat ale ani sem chodit!!!SB → prosím změnte si mě můj blog :
http://angel-spike-buffy.blog.cz/, jméno: Jenn FreeToLove, zaměření: Buffy, Angel, Spike, Grafika, Soutěž bude pokračovat tam...

Jenny

15. dubna 2010 v 14:43 | Leníísek LenusHQa :))
Jenny Calendar

   Původním jménem Janna. Na místo ve škole byla dosazena jako učitelka výpočetní techniky, aby držela dohled nad vztahem Buffy a Angela. Patří k potomkům kmene rumunských cikánů, který na Angela uvalil kletbu a tím mu dal duši. Úkolem Jenny bylo zábránit, aby o ni "ve chvili absolutního štěstí" přišel.
   Jenny vzbudí zájem jinak samotářského Gilese a poté, co ho vezme na závody trucků, se do sebe absolutně zblázní. Několikrát pomůže i s řešením problémů díky své znalosti okultních věd. Poté, co selže a Angel přijde o duši, hledá ve starých spisech původní kletbu. Ovšem když ji najde a uloží na disketu, je zabita Angelem a disketa zapadne na špatně přístupné místo.

Robia Brett La Morte

Narozena: ??? v New Yorku

   Narodila se a vyrůstala v oblasti se silnou katolickou vírou. Ona sama si ale nebyla jista, zda má či nemá v Ježíše věřit. Jednou při jízdě autem požádala Boha o znamení. Za chvíli se kolem ní objevilo několik motorkářů a všude na oblečení bylo vidět kříže. Od té doby věří. Také věří ve zlo a z tohoto důvodu nebyla nadšená epizodou Amends, kde skrze ní mluví První zlo.
   Již od mládí ji zajímalo umění. Vystudovala v Los Angeles uměleckou a taneční školu a již v 16-ti tančila profesionálně. Jako snad každá herečka se objevila v několika reklamách a krátkodobě hostovala v seriálech jako BH 90210 a The Sentinel (Ochránce). Není bez zajímavosti, že se objevila na Playstation ve hře Fox Hunt a jako svou vedlejší činnost měla např. otextování písně pro Prince.
   BTW její příjmení La Morte znamená smrt.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.