Blog najdete ZDE!!!
Nebudu tento mazat ale ani sem chodit!!!SB → prosím změnte si mě můj blog :
http://angel-spike-buffy.blog.cz/, jméno: Jenn FreeToLove, zaměření: Buffy, Angel, Spike, Grafika, Soutěž bude pokračovat tam...

Faith

15. dubna 2010 v 8:00 | Leníísek LenusHQa :))
Faith

   Je další z Přemožitelek a byla povolána poté, co byla Kendra zabita Drusillou. Je jako každá postava zahalena lehkým závojem tajemna. Je o ní známo jen to, že má problémy. Její pozorovatelka byla zabita upírem jménem Kakitos, čemuž byla Faith nucena přihlížet. Poté utekla a vzala si s sebou všechen svůj pocit viny. Je z Bostonu, její matka alkoholička je mrtvá. Faith zabíjení upírů přinaší obrovskou rozkoš, je po něm, jak sama říká, "hladová a nadržená". Myslí si o sobě, že je lepší Přemožitelka než kterákoliv jiná, protože se neřídí žádnými zákony ani pravidly.

Fainth

Eliza Dushku

Narozena: 30. prosince 1980 v Bostonu
Plné rodné jméno: Eliza Patricia Dushku
Oči: Hnědé
Vlasy: Hnědé
Sourozeneci: Tři bratři

   Vyrůstala ve Watertownu ve státě Massachusetts, kde také na tamní škole maturovala. Je albánsko-dánského původu. Je Mormonka, ale není extrémně věřící (prostě věří ve vyšší moc). Matka je vysokoškolská profesorka, nejstarší bratr je u mírových sborů ve Střední Americe. Začínala svou kariéru v místním divadle, ale první roli dostala v 10 letech ve filmu "That night". Objevila se v několika dalších filmech (např. jako dcera A. Schwarzeneggera a J. L. Curtis ve filmu "True lies"(Pravdivé lži)) a tyto role pokračovaly po celou střední školu. Faith v Buffy byla její první role po maturitě. Eliza se sama popisuje jako "divoška, která náhle začala hrát jako holka". Je dobrá zpěvačka, studovala tanec a provozuje jógu. V seriálu se objevuje stále jen jako host a nemá zájem o podpis dlouhodobého kontraktu, neboť plánuje jít na vysokou.
http://buffy.molir.cz/charguide.php3?id=faith
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Katka Katka | Web | 24. května 2010 v 18:50 | Reagovat

Jedna z mých nejoblíbenějších postav v seriálu :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.