Blog najdete ZDE!!!
Nebudu tento mazat ale ani sem chodit!!!SB → prosím změnte si mě můj blog :
http://angel-spike-buffy.blog.cz/, jméno: Jenn FreeToLove, zaměření: Buffy, Angel, Spike, Grafika, Soutěž bude pokračovat tam...

Cordelia

10. dubna 2010 v 13:55 | Leníísek LenusHQa :))
CHARISMA CARPENTER

Datum narození:23 července 1970
Místo narození: Las Vegas
Životopis:
Charisma se narodila 23 července 1970 v Las Vegas, byla pojmenována po parfému.Studovala klasický balet už od pěti let. Jako malá již navštívila mnoho soutěží. Navštěvovala Gorman High School v Las Vegas. V 15 se přestěhovali do Rosarita City,kde pokračovala ve studiu na Bonita High. Charisma školu ukončila až na Chula Vista School of Creative and Performing Arts v roce 1988.Po maturitě cestovala po Evropě, poté šla na vysokou.Pracovala jako instrukturka aerobiku.V roce 1991, byla roztleskávačkou San Diego Chargers.Do L.A se přestěhovala o rok později. Hrála v divadle a v několika mini seriálech. Charisma chtěla dostat roli Buffy ve stejnomenném seriálu, ale obsadili jí do role její kamarádky-nekamarádky Cordelie Chase. Nejdřív odmítala hrát tuto negativní postavu, ale její agentka jí řekla, že je to postava přesně pro ní. Její role začala být populární až ve chvíli, kdy začala druhá řada. Po Buffy přešla do jejího "odnoží" Angela, kde hraje znovu Cordelii Chase. V říjnu 2003 se vdala za Damiana Hardyho a s ním má své první dítě - Donavana Charlese Hardyho, který se narodil 24 března 2003.

Corelia

CORDELIA CHASE

Cordelia Chase byla DÍVKA na střední škole.Byla hlavní roztleskávačkou a nejpopulárnější dívkou na celé škole.Měla svou vlastní skupinu přátel, kam patřili ti nejbohatší studenti z celé střední. Když Buffy Summersová přišla poprvé do nové školy, viděla v ní svou novou kamarádku, ale Buffy se zkamarádila s neoblíbenými Willow Rosenbergovou a Alexem Harrisem, čímž byla Cordelií odepsána. Cordelia začala chodit okolo Buffy ve chvíli, kdy se u ní objevil neznámý muž jménem Angel a snažila se ho ulovit jen pro sebe, avšak Angel měl oči jenom pro Buffy.Jak šel čas, byla Cordelie několkrát zachráněna před možnou smrtí Buffy a partou, a mezi ní a neoblíbencem Alexem to začalo "jiskřit". Začali spolu chodit. Její nejlepší kamarádka Harmony jí za to odepsala.Cordelia si myslela, že kvůli Xanderovi již není tolik oblíbená, ale na konec zjistila, že to tak není, a proto se dali znovu dohromady. Bohužel jí Xander "podvedl" s Willow a Cordelie se vrátila ke svému původnímu já i když to už bylo těžší než před tím. Když přišel do Sunnydale nový pozorovatel Wesley, okouzlil jí jeho anglický šarm. Wesley jí však odmítl s tím, že si nechce nic začít s pohou studentkou střední školy.Ani doma to nevypadalo tak jako vždycky. Její rodiče už nebyli tak bohatí jak předtím, a tak se rozhodla, že odejde do L.A hledat slávu. Skončila v Angelově týmu v Angel Invesigations. Cordy se při jednom z bojů proti zlu políbila s polovičním démonem, který na ní přenesl svou moc vidět vize.Ale po roce, kdy tyto vize měla si vybraly svou daň a uvrhli Cordy do kómatu. V kómatu se setkala s démonem jménem Skip, který jí změnil na polovičního démona takže mohla mít znovu vize. Roky pracovala těsně vedle Angela při čem vzrůstalo její cítění k upírům, ale když se chtěla s Angelem sblížit, byla povolána vyššími silami a musela ho "nechat". Cordy ztratila paměť. Jediná osoba, na kterou se mohla spolehnout byl Connor a to přimělo Angela k pochybnostem. Jedna věc následovala další a tak se Cordy s Connorem vyspala, díky čemuž otěhotněla. Ale těhotenství neprobíhalo normálně, bylo rychlejší a Cordy se začala měnit. Jedné noci se Cordynino dítě narodilo, a Cordy znovu upadla do kómatu, ze kterého se ještě neprobrala. Její dítě strašně rychle rostlo a stalo se zněho démon v lidské podobě jménem Jasmine. Jasmine se snažila ovládnout svět, ale byla zastavena Angelem a Connorem. Cordy je neustále pozorována specialisty ve Wolfram & Hart.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.