Blog najdete ZDE!!!
Nebudu tento mazat ale ani sem chodit!!!SB → prosím změnte si mě můj blog :
http://angel-spike-buffy.blog.cz/, jméno: Jenn FreeToLove, zaměření: Buffy, Angel, Spike, Grafika, Soutěž bude pokračovat tam...

Anya

15. dubna 2010 v 14:39 | Leníísek LenusHQa :))
Anya

   Asi 1120 let stará dívka, která se mstí kouzly na mužích poté, co z ní démon D'Hoffryn udělal démona pomsty. Je známou patronkou odvržených žen. Vyhledává ženy, kterým bylo ublíženo, a poté za pomoci náhrdelníku, který představuje celou její moc, plní jejich přání. Přání jsou obvykle směrována tak, aby muž, který jim ublížil, trpěl. Anya se objevila v Sunnydale, aby splnila Cordeliino přání poté, co jí Alex ublížil. Toto přání ale způsobilo obrovské potíže a tak jí Giles, aby se vše vrátilo zpět, náhrdelník rozbil a tím se Anya stala obyčejným smrtelným teenagerem.


Emma Caulfield

Narozena: 30. dubna 19?? v San Diegu
Oči: Hnědé
Vlasy: Hnědé

   Poměrně neznámá tvář. Objevila se například v BH 902 10 jako přítelkyně Brandona nebo v serálu General Hospital jako sestra. Poté se chtěla věnovat studiu psychologie na vysoké škole, ale Buffy vše změnila. Líbí se jí Anya jako obyčejný smrtelník a bojí se dne, kdy bude ve scénaři věta "a získala svou moc zpět". Ale mnohem více ji děsí, že poté na ni budou opět dávat démoní make-up. Je silně konzervativní a přestože hraje ráda, není si jistá, co bude třeba za 15 let. Podle ní může herectví trvale dělat jen masochista, neboť herec nikdy nenalezne mír v duši.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.